Offerte aanvragen Griekse Gids Reizen

Pakket: Manos Hotel


Manos Hotel in Naoussa op het eiland Paros is een erg leuke accommodatie in traditionele Cycladische stijl, op slechts vijf minuten lopen van het strand en de pittoreske haven met zijn witte huisjes. Een uitgebreid ontbijtbuffet wordt geserveerd in de ontbijtzaal of in de tuin. Bij het zwembad kun je ook drankjes en snacks bestellen. De sfeer is warm en het hotel is omgeven door prachtige tuinen zodat je het gevoel krijgt dat je in je eigen vakantiehuis bent.

Hotel Manos kunnen wij je vanaf Amsterdam, Düsseldorf en Keulen aanbieden

Deze vakantie wordt helemaal verzorgd door Griekse Gids Reizen. Bij deze reis zijn de vlucht, alle transfers met taxi of taxibusje, de boottickets en verblijf met ontbijt inbegrepen. Griekse Gids Reizen is aangesloten bij de ANVR, SGR en het Calamiteitenfonds. Wij zijn voor onze klanten die in Griekenland zijn 24 uur per dag bereikbaar (Tel 0031-343-218014) en laten niets over aan het toeval. Zo kun je zorgeloos op vakantie.

Offerteaanvraag


Hier kunt u eenvoudig en vrijblijvend een offerte aanvragen. Bij Griekse Gids Reizen stellen we graag een reis op maat voor u samen. We behandelen elke aanvraag zorgvuldig. We horen graag van u!

Met * verplichte velden.
*
*
* (±3 dagen)
*

Zijn de door jou ingevulde gegevens juist? Probeer zo uitgebreid mogelijk je wensen te omschrijven. Klik dan op verzenden en wij zullen je zo spoedig mogelijk per e-mail een offerte toesturen.