Offerte aanvragen Griekse Gids Reizen

Pakket: Windmill Sifnos Arades


Windmill Arades ligt op slechts 600 meter van het centrum van Sifnos, Apollonia. Het bestaat uit een windmolensuite, een gerenoveerde windmolen met een tweepersoonsslaapkamer en een windmolenfamiliesuite-appartement dat plaats biedt aan maximaal 4 personen.

Deze vakantie wordt volledig verzorgd door Griekse Gids Reizen en is inclusief vliegtickets, verblijf, taxi-transfers en boottickets. Griekse Gids Reizen is aangesloten bij ANVR, SGR en het Calamiteitenfonds. Wij zijn voor onze klanten die in Griekenland zijn 24 uur per dag bereikbaar (Tel 0031-343-218014) en laten niets over aan het toeval. Zo kun je zorgeloos op vakantie.

Offerteaanvraag


Hier kunt u eenvoudig en vrijblijvend een offerte aanvragen. Bij Griekse Gids Reizen stellen we graag een reis op maat voor u samen. We behandelen elke aanvraag zorgvuldig. We horen graag van u!

Met * verplichte velden.
*
*
* (±3 dagen)
*

Zijn de door jou ingevulde gegevens juist? Probeer zo uitgebreid mogelijk je wensen te omschrijven. Klik dan op verzenden en wij zullen je zo spoedig mogelijk per e-mail een offerte toesturen.