Het Asteras Paradise Hotel is een prachtig vakantieparadijs! In het hart van de Cycladische natuur in Paros, omgeven door bloeiende tuinen en traditionele Cycladische architectuur, biedt Asteras Paradise Paros hotel een unieke vakantie-ervaring, waarbij Cycladische traditie wordt gecombineerd met moderne faciliteiten. De locatie in het Asteras-gebied is ideaal, want het is een klein afstandje verwijderd van de mooiste stranden van het eiland en van pittoreske traditionele dorpjes die het ontdekken waard zijn. Voor degenen die op zoek zijn naar een bruisend nachtleven en de hele dag wandelen, is Naoussa, een van de beste plaatsen om te bezoeken in Paros, op slechts 5 km afstand.
Deze vakantie wordt volledig verzorgd door Griekse Gids Reizen en is inclusief vliegtickets, verblijf en taxi-transfers (of huurauto afhankelijk van de keuze die je maakt). Griekse Gids Reizen is aangesloten bij ANVR, SGR en het Calamiteitenfonds. Wij zijn voor onze klanten die in Griekenland zijn 24 uur per dag bereikbaar en laten niets over aan het toeval. Zo kun je zorgeloos op vakantie.
Suite:
Kamers:
Faciliteiten en diensten:
Incheckbeleid:
Check-in tijd: 14:00
Check-out tijd: 12:00
Open: van 1 mei tot 15 oktober.
Inbegrepen transfers met taxi / taxibus
Mykonos luchthaven – Haven Mykonos
Paros haven – Hotel
Hotel – Paros haven
Santorini haven – Hotel
Hotel – Santorini luchthaven
Inbegrepen bootovertochten
Mykonos haven – Paros haven
Paros haven – Santorini haven
zo | ma | di | wo | do | vr | za |
31 |
01 |
02 |
03 |
04 |
05 |
06 |
07 |
08 |
09 |
10 |
11 |
12 |
13 |
14 |
15 |
16 |
17 |
18 |
19 |
20 |
21 |
22 |
23 |
24 |
25 |
26 |
Beste prijs 11 dagen |
28 |
29 9 dagen |
30 |
01 |
02 |
03 |
04 |
28 |
29 |
30 |
01 |
02 |
03 |
04 |
05 |
06 |
07 |
08 |
09 |
10 |
11 10 dagen |
12 |
13 |
14 |
15 |
16 |
17 |
18 |
19 |
20 |
21 |
22 |
Beste prijs 8 dagen |
24 |
25 10 dagen |
26 |
27 8 dagen |
28 |
29 |
30 8 dagen |
31 |
01 |
26 |
27 |
28 |
29 |
30 |
31 |
01 10 dagen |
02 |
03 8 dagen |
04 |
05 |
06 8 dagen |
07 |
08 10 dagen |
09 |
10 8 dagen |
11 |
12 |
Beste prijs 8 dagen |
14 |
15 10 dagen |
16 |
17 8 dagen |
18 |
19 |
20 8 dagen |
21 |
22 10 dagen |
23 |
24 8 dagen |
25 |
26 |
27 8 dagen |
28 |
29 10 dagen |
30 |
01 |
02 |
03 |
04 |
05 |
06 |
30 |
Beste prijs 8 dagen |
02 |
03 |
04 8 dagen |
05 |
06 10 dagen |
07 |
08 8 dagen |
09 |
10 |
11 8 dagen |
12 |
13 10 dagen |
14 |
15 8 dagen |
16 |
17 |
18 8 dagen |
19 |
20 10 dagen |
21 |
22 8 dagen |
23 |
24 |
25 8 dagen |
26 |
27 10 dagen |
28 |
29 8 dagen |
30 |
31 |
01 |
02 |
03 |
28 |
29 |
30 |
31 |
01 8 dagen |
02 |
03 10 dagen |
04 |
05 8 dagen |
06 |
07 |
08 8 dagen |
09 |
10 10 dagen |
11 |
12 8 dagen |
13 |
14 |
15 8 dagen |
16 |
17 10 dagen |
18 |
19 8 dagen |
20 |
21 |
22 8 dagen |
23 |
24 10 dagen |
25 |
Beste prijs 8 dagen |
27 |
28 |
29 8 dagen |
30 |
31 10 dagen |
01 |
02 8 dagen |
03 |
04 |
05 8 dagen |
06 |
07 10 dagen |
08 |
09 8 dagen |
10 |
11 |
12 8 dagen |
13 |
14 10 dagen |
15 |
16 8 dagen |
17 |
18 |
19 8 dagen |
20 |
Beste prijs 10 dagen |
22 |
23 8 dagen |
24 |
25 |
26 |
27 |
28 |
29 |
30 |
01 |
02 |
03 |
04 |
05 |
31 |
01 |
02 |
03 |
04 |
05 |
06 |
07 |
08 |
09 |
10 |
11 |
12 |
13 |
14 |
15 |
16 |
17 |
18 |
19 |
20 |
21 |
22 |
23 |
24 |
25 |
26 |
27 |
28 |
29 |
30 |
31 |
01 |
02 |
03 |