Tel: 0343-594447
  • E-mail: reizen@grieksegids.nl

Asteras Paradise

+ + +

Cycladen | Paros | Glifades
Asteras Paradise

Asteras Paradise - Paros - Glifades

Het Asteras Paradise Hotel is een prachtig vakantieparadijs! In het hart van de Cycladische natuur in Paros, omgeven door bloeiende tuinen en traditionele Cycladische architectuur, biedt Asteras Paradise Paros hotel een unieke vakantie-ervaring, waarbij Cycladische traditie wordt gecombineerd met moderne faciliteiten. De locatie in het Asteras-gebied is ideaal, want het is een klein afstandje verwijderd van de mooiste stranden van het eiland en van pittoreske traditionele dorpjes die het ontdekken waard zijn. Voor degenen die op zoek zijn naar een bruisend nachtleven en de hele dag wandelen, is Naoussa, een van de beste plaatsen om te bezoeken in Paros, op slechts 5 km afstand.

Deze vakantie wordt volledig verzorgd door Griekse Gids Reizen en is inclusief vliegtickets, verblijf en taxi-transfers (of huurauto afhankelijk van de keuze die je maakt). Griekse Gids Reizen is aangesloten bij ANVR, SGR en het Calamiteitenfonds. Wij zijn voor onze klanten die in Griekenland zijn 24 uur per dag bereikbaar en laten niets over aan het toeval. Zo kun je zorgeloos op vakantie.

ALBUM Asteras Paradise

OVERZICHT

Suite:

  •      Junior suite

Kamers:

  •      Tweepersoonskamer met 1 of 2 Bedden en Uitzicht op de Tuin
  •      Driepersoonskamer met tuinzicht
  •      Tweepersoons/Twin Gedeeltelijk Zeezicht
  •      Driepersoons Gedeeltelijk Zeezicht
  •      Standaard Tweepersoonskamer met 1 of 2 Bedden en Uitzicht op Zee
  •      Superior tweepersoons/driepersoons uitzicht op de tuin
  •      Standaard Familie Uitzicht op de Tuin
  •      Superior Familie

Faciliteiten en diensten:

  •      24-uurs receptie / receptie
  •      Kinderstoelen in het restaurant
  •      Babysitting (op aanvraag)
  •      Bar
  •      Bar-restaurant
  •      Badlakens
  •      Biljart (pool)tafel
  •      Auto- en motorverhuur
  •      Sportschool
  •      Binnenspeeltuin
  •      Was- en strijkservice
  •      Pool bar
  •      Snackbar bij het zwembad
  •      Ligbedden en parasols bij het zwembad
  •      Badhanddoeken
  •      Restaurant
  •      Kluis
  •      Satelliet-tv
  •      Zwembad
  •      Tennisbaan
  •      Wi-Fi-internettoegang
  •      Mini-Golfbaan

Incheckbeleid:

Check-in tijd: 14:00
Check-out tijd: 12:00

Open: van 1 mei tot 15 oktober.

BIJZONDERHEDEN

Inbegrepen transfers met taxi / taxibus
Mykonos luchthaven – Haven Mykonos
Paros haven – Hotel
Hotel – Paros haven
Santorini haven – Hotel
Hotel – Santorini luchthaven

Inbegrepen bootovertochten
Mykonos haven – Paros haven
Paros haven – Santorini haven

Offerteaanvraag

Beste klant, via dit formulier kun je een offerte aanvragen. Momenteel is het echter zo druk dat wij helaas niet alle aangevraagde offertes meer kunnen maken. We geven voorrang aan onze eigen bestaande klanten en aan de klanten die ook de namen en de geboortedata van de passagiers (zoals ze in het paspport staan) aan ons doorgeven. Offerte aanvragen zonder namen nemen we helaas momenteel niet in behandeling.

Ook is het mogelijk om via de website rechtstreeks online je vakantie te boeken. Deze boekingen nemen wij direct in behandeling en kunnen wij ook na het boeken nog voor je aanpassen. (Upgraden, downgraden of hotel wijziging etc.)

Zijn de door jou ingevulde gegevens juist? Probeer zo uitgebreid mogelijk je wensen te omschrijven. Klik dan op OFFERTE AANVRAGEN.