Tel: 0343-594447
  • E-mail: reizen@grieksegids.nl

Asteras Paradise

+ + +

Cycladen | Paros | Glifades
Asteras Paradise

Asteras Paradise - Paros - Glifades

Het Asteras Paradise Hotel is een prachtig vakantieparadijs! In het hart van de Cycladische natuur in Paros, omgeven door bloeiende tuinen en traditionele Cycladische architectuur, biedt Asteras Paradise Paros hotel een unieke vakantie-ervaring, waarbij Cycladische traditie wordt gecombineerd met moderne faciliteiten. De locatie in het Asteras-gebied is ideaal, want het is een klein afstandje verwijderd van de mooiste stranden van het eiland en van pittoreske traditionele dorpjes die het ontdekken waard zijn. Voor degenen die op zoek zijn naar een bruisend nachtleven en de hele dag wandelen, is Naoussa, een van de beste plaatsen om te bezoeken in Paros, op slechts 5 km afstand.

Deze vakantie wordt volledig verzorgd door Griekse Gids Reizen en is inclusief vliegtickets, verblijf en taxi-transfers (of huurauto afhankelijk van de keuze die je maakt). Griekse Gids Reizen is aangesloten bij ANVR, SGR en het Calamiteitenfonds. Wij zijn voor onze klanten die in Griekenland zijn 24 uur per dag bereikbaar en laten niets over aan het toeval. Zo kun je zorgeloos op vakantie.

Prijs voor compleet pakket inclusief vlucht

zo ma di wo do vr za
01
02
03
04
05
06
07
8 dagen
08
09
8 dagen
10
11
12
8 dagen
13
Beste prijs
8 dagen
15
16
8 dagen
17
18
19
8 dagen
20
21
8 dagen
22
23
8 dagen
24
25
26
8 dagen
27
28
8 dagen
29
30
8 dagen
31
01
02
03
04
zo ma di wo do vr za
29
30
31
01
02
8 dagen
03
04
8 dagen
05
06
8 dagen
07
08
09
8 dagen
10
11
8 dagen
12
13
8 dagen
14
15
16
8 dagen
17
Beste prijs
8 dagen
19
20
8 dagen
21
22
23
8 dagen
24
25
8 dagen
26
27
8 dagen
28
29
30
8 dagen
01
02
zo ma di wo do vr za
26
27
28
29
30
01
Beste prijs
8 dagen
03
04
8 dagen
05
06
07
8 dagen
08
09
8 dagen
10
11
8 dagen
12
13
14
8 dagen
15
16
8 dagen
17
18
8 dagen
19
20
21
8 dagen
22
23
8 dagen
24
25
8 dagen
26
27
28
8 dagen
29
30
8 dagen
31
01
02
03
04
05
06
zo ma di wo do vr za
31
01
8 dagen
02
03
04
8 dagen
05
06
8 dagen
07
08
8 dagen
09
10
11
8 dagen
12
13
8 dagen
14
15
8 dagen
16
17
18
8 dagen
19
20
8 dagen
21
22
8 dagen
23
24
25
8 dagen
26
27
8 dagen
28
29
8 dagen
30
31
01
02
03
zo ma di wo do vr za
28
29
30
31
Beste prijs
8 dagen
02
03
8 dagen
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
01

ALBUM Asteras Paradise

Asteras Paradise Asteras Paradise Asteras Paradise Asteras Paradise Asteras Paradise Asteras Paradise Asteras Paradise Asteras Paradise Asteras Paradise Asteras Paradise Asteras Paradise Asteras Paradise

OVERZICHT

Suite:

  •      Junior suite

Kamers:

  •      Tweepersoonskamer met 1 of 2 Bedden en Uitzicht op de Tuin
  •      Driepersoonskamer met tuinzicht
  •      Tweepersoons/Twin Gedeeltelijk Zeezicht
  •      Driepersoons Gedeeltelijk Zeezicht
  •      Standaard Tweepersoonskamer met 1 of 2 Bedden en Uitzicht op Zee
  •      Superior tweepersoons/driepersoons uitzicht op de tuin
  •      Standaard Familie Uitzicht op de Tuin
  •      Superior Familie

Faciliteiten en diensten:

  •      24-uurs receptie / receptie
  •      Kinderstoelen in het restaurant
  •      Babysitting (op aanvraag)
  •      Bar
  •      Bar-restaurant
  •      Badlakens
  •      Biljart (pool)tafel
  •      Auto- en motorverhuur
  •      Sportschool
  •      Binnenspeeltuin
  •      Was- en strijkservice
  •      Pool bar
  •      Snackbar bij het zwembad
  •      Ligbedden en parasols bij het zwembad
  •      Badhanddoeken
  •      Restaurant
  •      Kluis
  •      Satelliet-tv
  •      Zwembad
  •      Tennisbaan
  •      Wi-Fi-internettoegang
  •      Mini-Golfbaan

Incheckbeleid:

Check-in tijd: 14:00
Check-out tijd: 12:00

Open: van 1 mei tot 15 oktober.

Planning

van-tot

Kamers

Koffers [20kg]

Verzorging

Volwassenen

Kind onder 12

Baby onder 2

 Heenreis

74

 Terugreis

70

 Hotel

433.35 490.05 546.75 600.21 603.45 660.15 660.15 716.85 773.55

 Vervoer

taxi: 214
auto: 74
transfer1: 110
transfer2: 30
boot: 37