Tel: 0343-594447
    E-mail: reizen@grieksegids.nl

Asteria Hotel (incl. auto)

Peloponnesos | Argolis | Tolo
Asteria Hotel (incl. auto)

Asteria Hotel (incl. auto) - Argolis - Tolo

Asteria Hotel and Spa ligt in de prachtige omgeving van Argolida, in het dorp Tolo, op 12 km van het romantische oude centrum van Nafplio. Het hotel is centraal gelegen in Tolo, op slechts 150 meter afstand van het zandstrand van Tolo. Deze reis is inclusief vliegtickets, hotel met ontbijt en allrisk verzekerde auto (A-klasse) . Ontdek met de huurauto het noordoosten van de Peloponnesos vanuit dit fijne hotel en bezoek o.a. Nafplio, Mycene, Epidavros, Korinthe. Ook een uitstapje naar Athene behoort tot de mogelijkheden.

Prijs voor compleet pakket inclusief vlucht

zo ma di wo do vr za
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
8 dagen
Beste prijs
8 dagen
29
8 dagen
30
01
02
03
04
05
zo ma di wo do vr za
29
30
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
8 dagen
Beste prijs
8 dagen
31
8 dagen
01
02
zo ma di wo do vr za
27
28
29
30
31
01
8 dagen
02
8 dagen
03
8 dagen
04
8 dagen
05
8 dagen
06
8 dagen
07
8 dagen
08
8 dagen
09
8 dagen
10
8 dagen
11
8 dagen
12
8 dagen
13
8 dagen
14
8 dagen
15
8 dagen
16
8 dagen
17
8 dagen
18
8 dagen
19
8 dagen
Beste prijs
8 dagen
21
8 dagen
22
8 dagen
23
8 dagen
24
8 dagen
25
26
27
28
29
30

ALBUM Asteria Hotel (incl. auto)

OVERZICHT

Asteria Hotel and Spa ligt in de prachtige omgeving van Argolida, in het dorp Tolo, op 12 km van het romantische oude centrum van Nafplio. Het hotel is centraal gelegen, op slechts 150 meter afstand van het zandstrand van Tolo.

De nadruk ligt op persoonlijke service, aandacht voor detail, ontspanning, tevredenheid en culinaire hoogstandjes.

Na jarenlange ervaring uit 1989 en twee renovaties, één in 2007 en de laatste, in 2017, biedt het hotel nu meer voorzieningen en diensten aan de gasten.

Het hotel bestaat uit 28 kamers en 4 suites, een zwembad, een restaurant, een bar en een bar aan het zwembad.

Het hotel biedt onbeperkte mogelijkheden en activiteiten voor een heerlijk ontspannen en gedenkwaardige vakantie. Ontdek het noordoosten van de Peloponnesos vanuit dit fijne hotel en bezoek o.a. Nafplio, Mycene, Epidavros, Korinthe. Ook een uitstapje naar Athene behoort tot de mogelijkheden.

Kamers

  •      Standaard dubbele kamer
  •      Superior kamer
  •      Appartement met 2 slaapkamers

Faciliteiten

  •      Airconditioning
  •      Airport / Port Transfer Service
  •      Aternative toeristische diensten
  •      Bar
  •      Auto- en motorverhuur
  •      Conferentiezaal
  •      Dagelijkse schoonmaakservice
  •      Familiekamers
  •      Tuin
  •      Wasserij en strijkservice
  •      Lobby lounge
  •      Niet-roken kamers
  •      Parkeerplaats
  •      Huisdieren toegestaan
  •      Pool bar
  •      Restaurant
  •      Room service
  •      Spa
  •      Zonneterras
  •      Zwembad
  •      Wi-Fi internettoegang

Check-in Beleid

Check-in tijd: 14:00 uur
Check-out tijd: 12:00

PLUSPUNTEN

  • Het ligt in de prachtige omgeving van Argolida.
  • Ontdek met de huurauto o.a. Nafplio, Mycene, Epidavros en Korinthe.
  • Centraal gelegen in het dorp Tolo.
  • Op 12 km van het romantische oude centrum van Nafplio.
  • Op slechts 150 meter afstand van het zandstrand van Tolo.
  • Een zwembad, een restaurant, een bar en een bar aan het zwembad.
  • Ook een uitstapje naar Athene behoort tot de mogelijkheden.

KAART - Asteria Hotel (incl. auto)

Waar ligt Asteria Hotel (incl. auto)?

Planning

van-tot

Volwassenen

Kind onder 12

Verzorging

Kamers

Koffers [15kg]

 Heenreis

55 40

 Terugreis

55 40

 Hotel

409.5 441 630

 Vervoer

taxi: 999
auto: 157.5
transfer1: 999
transfer2: 0
boot: 0

Offerteaanvraag

Zijn de door jou ingevulde gegevens juist? Probeer zo uitgebreid mogelijk je wensen te omschrijven. Klik dan op OFFERTE AANVRAGEN en wij zullen je zo spoedig mogelijk per e-mail een offerte toesturen. Houd er rekening mee dat we heel veel aanvragen binnenkrijgen en dat het 5 tot 7 dagen duurt voordat je de offerte van ons ontvangt.