Tel: 0343-594447
  • E-mail: reizen@grieksegids.nl

Asteria Hotel (incl. auto)

+ +

Peloponnesos | Argolis | Tolo
Asteria Hotel (incl. auto)

Asteria Hotel (incl. auto) - Argolis - Tolo

Asteria Hotel and Spa ligt in de prachtige omgeving van Argolida, in het dorp Tolo, op 12 km van het romantische oude centrum van Nafplio. Het hotel is centraal gelegen in Tolo, op slechts 150 meter afstand van het zandstrand van Tolo. Deze reis is inclusief vliegtickets, hotel met ontbijt en allrisk verzekerde auto (A-klasse) . Ontdek met de huurauto het noordoosten van de Peloponnesos vanuit dit fijne hotel en bezoek o.a. Nafplio, Mycene, Epidavros, Korinthe. Ook een uitstapje naar Athene behoort tot de mogelijkheden.

ALBUM Asteria Hotel (incl. auto)

Asteria Hotel (incl. auto) Asteria Hotel (incl. auto) Asteria Hotel (incl. auto) Asteria Hotel (incl. auto) Asteria Hotel (incl. auto) Asteria Hotel (incl. auto) Asteria Hotel (incl. auto) Asteria Hotel (incl. auto) Asteria Hotel (incl. auto) Asteria Hotel (incl. auto) Asteria Hotel (incl. auto) Asteria Hotel (incl. auto)

OVERZICHT

Asteria Hotel and Spa ligt in de prachtige omgeving van Argolida, in het dorp Tolo, op 12 km van het romantische oude centrum van Nafplio. Het hotel is centraal gelegen, op slechts 150 meter afstand van het zandstrand van Tolo.

De nadruk ligt op persoonlijke service, aandacht voor detail, ontspanning, tevredenheid en culinaire hoogstandjes.

Na jarenlange ervaring uit 1989 en twee renovaties, één in 2007 en de laatste, in 2017, biedt het hotel nu meer voorzieningen en diensten aan de gasten.

Het hotel bestaat uit 28 kamers en 4 suites, een zwembad, een restaurant, een bar en een bar aan het zwembad.

Het hotel biedt onbeperkte mogelijkheden en activiteiten voor een heerlijk ontspannen en gedenkwaardige vakantie. Ontdek het noordoosten van de Peloponnesos vanuit dit fijne hotel en bezoek o.a. Nafplio, Mycene, Epidavros, Korinthe. Ook een uitstapje naar Athene behoort tot de mogelijkheden.

Kamers

  •      Standaard dubbele kamer
  •      Superior kamer
  •      Appartement met 2 slaapkamers

Faciliteiten

  •      Airconditioning
  •      Airport / Port Transfer Service
  •      Aternative toeristische diensten
  •      Bar
  •      Auto- en motorverhuur
  •      Conferentiezaal
  •      Dagelijkse schoonmaakservice
  •      Familiekamers
  •      Tuin
  •      Wasserij en strijkservice
  •      Lobby lounge
  •      Niet-roken kamers
  •      Parkeerplaats
  •      Huisdieren toegestaan
  •      Pool bar
  •      Restaurant
  •      Room service
  •      Spa
  •      Zonneterras
  •      Zwembad
  •      Wi-Fi internettoegang

Check-in Beleid

Check-in tijd: 14:00 uur
Check-out tijd: 12:00

PLUSPUNTEN

  • Het ligt in de prachtige omgeving van Argolida.
  • Ontdek met de huurauto o.a. Nafplio, Mycene, Epidavros en Korinthe.
  • Centraal gelegen in het dorp Tolo.
  • Op 12 km van het romantische oude centrum van Nafplio.
  • Op slechts 150 meter afstand van het zandstrand van Tolo.
  • Een zwembad, een restaurant, een bar en een bar aan het zwembad.
  • Ook een uitstapje naar Athene behoort tot de mogelijkheden.

KAART - Asteria Hotel (incl. auto)

Waar ligt Asteria Hotel (incl. auto)?

Offerteaanvraag

Beste klant, via dit formulier kun je een offerte aanvragen. Momenteel is het echter zo druk dat wij helaas niet alle aangevraagde offertes meer kunnen maken. We geven voorrang aan onze eigen bestaande klanten en aan de klanten die ook de namen en de geboortedata van de passagiers (zoals ze in het paspport staan) aan ons doorgeven. Offerte aanvragen zonder namen nemen we helaas momenteel niet in behandeling.

Ook is het mogelijk om via de website rechtstreeks online je vakantie te boeken. Deze boekingen nemen wij direct in behandeling en kunnen wij ook na het boeken nog voor je aanpassen. (Upgraden, downgraden of hotel wijziging etc.)

Zijn de door jou ingevulde gegevens juist? Probeer zo uitgebreid mogelijk je wensen te omschrijven. Klik dan op OFFERTE AANVRAGEN.