Kies welke cookies je wilt toestaan. Noodzakelijke cookies zijn altijd actief.
Rethymnon Kreta - Panormos
Idili houses in Panormos op Kreta. Luxe traditionele appartementen in Kretenzische stijl in Panormos op Kreta. 10 kilometer van Rethymnon stad bevinden zich de mooie Idili houses. Deze zijn ideaal voor kleine groepen van maximaal 4 personen.
Het traditionele pension IDILI ligt in Panormo, een kustplaatsje tussen Rethymno en Heraklion.
Het gebouw is historisch bewaard gebleven, traditioneel en met stenen gebouwd, met veranda's en een tuin, gebouwd aan het einde van de 19e eeuw. De afstand tot het strand is 100m en 80m tot het centrum van het dorp met de winkeltjes en tavernas.
Het traditionele pension is een paar jaar geleden gereconstrueerd en de Venetiaans-Kretenzische architectonische kenmerken (traditionele kamers/kamers, stenen muren, houten plafonds, open haarden, druivenpers) zijn bewaard gebleven.
Huizen
Residentie Jasmine is een maisonnette van 60 m². en bevindt zich op de 1e verdieping van het pension.
Op de begane grond tegenover de open haard bevindt zich de woonkamer en slaapbank met tweepersoonsbed, de keuken van het huis en een ruime badkamer met een ingebouwde traditionele douche.
Een interne houten trap brengt je naar de woonkamer, de slaapkamer met het tweepersoons ijzeren bed, versierd met een klamboe en een tweede toilet.
Lage deur leidt ons naar het terras.
Hyacinth is een 2-kamer maisonnette gelegen op de 1e verdieping van het hoofdgebouw.
Op de begane grond van de woning is een woonkamer met een openhaard, een slaapbank voor twee personen, een keukentje en een ruime badkamer met een traditionele wastafel.
In de woonkamer, rond de stenen schouw kunt u genieten van het gezelschap van uw vrienden en familie. In dezelfde kamer staat het authentieke, perfect bewaard gebleven, middelgrote ijzeren bed met klamboe, een erfstuk van de familie van de eigenaar.
De slaapkamer, met 2 middelgrote bedden, evenals de keuken, bevinden zich in verschillende kamers.
Faciliteiten en diensten
Incheckbeleid
Check-in tijd: 14:00
Check-out tijd: 12:00
Deze vakantie wordt volledig verzorgd door Griekse Gids Reizen en is inclusief vliegtickets, verblijf en taxi-transfers (of huurauto afhankelijk van de keuze die je maakt). Griekse Gids Reizen is aangesloten bij ANVR, SGR en het Calamiteitenfonds. Wij zijn voor onze klanten die in Griekenland zijn 24 uur per dag bereikbaar (Tel 0031-343-218014) en laten niets over aan het toeval. Zo kun je zorgeloos op vakantie.
Voor de geselecteerde reisdata en samenstelling zijn helaas geen accommodaties beschikbaar. Probeer andere datums of neem contact met ons op voor alternatieven.
Helaas is er op dit moment geen beschikbare kamer voor deze selectie. Kies een andere datum of pas uw samenstelling aan.