Tel: 0343-594447
    E-mail: reizen@grieksegids.nl

Asterias Village (incl auto)

Kreta | Heraklion Kreta | Chersonissos
Asterias Village (incl auto)

Asterias Village (incl auto) - Heraklion Kreta - Chersonissos

Asterias Village is aangenaam gelegen op een heuvel in de buurt van Chersonissos, tussen de charmante traditionele dorpjes Koutouloufari en Piskopiano en biedt een prachtig panoramisch uitzicht op de Kretenzer Zee.


Asterias Village kun je ook boeken als Eilandhop vakantie:

Prijs voor compleet pakket inclusief vlucht

 

zo ma di wo do vr za
31
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
8 dagen
11
12
8 dagen
13
8 dagen
14
8 dagen
15
8 dagen
16
17
8 dagen
18
8 dagen
19
8 dagen
20
8 dagen
21
8 dagen
22
8 dagen
23
8 dagen
24
8 dagen
25
8 dagen
26
8 dagen
27
8 dagen
28
8 dagen
29
8 dagen
30
8 dagen
01
02
03
04
zo ma di wo do vr za
28
29
30
Beste prijs
8 dagen
02
8 dagen
03
8 dagen
04
8 dagen
05
8 dagen
06
8 dagen
07
8 dagen
08
8 dagen
09
8 dagen
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
8 dagen
22
8 dagen
23
8 dagen
24
8 dagen
25
8 dagen
26
8 dagen
27
8 dagen
28
8 dagen
29
8 dagen
30
8 dagen
31
8 dagen
01
zo ma di wo do vr za
26
27
28
29
30
31
01
8 dagen
02
8 dagen
03
8 dagen
04
8 dagen
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
8 dagen
Beste prijs
8 dagen
29
8 dagen
30
8 dagen
01
02
03
04
05
06
zo ma di wo do vr za
30
Beste prijs
8 dagen
02
8 dagen
03
8 dagen
04
8 dagen
05
8 dagen
06
8 dagen
07
8 dagen
08
8 dagen
09
8 dagen
10
8 dagen
11
8 dagen
12
8 dagen
13
8 dagen
14
8 dagen
15
8 dagen
16
8 dagen
17
8 dagen
18
8 dagen
19
8 dagen
20
8 dagen
21
8 dagen
22
8 dagen
23
8 dagen
24
25
26
27
28
29
30
31
01
02
03
zo ma di wo do vr za
28
29
30
31
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
8 dagen
16
8 dagen
17
8 dagen
18
19
20
8 dagen
21
8 dagen
22
8 dagen
23
8 dagen
24
8 dagen
25
8 dagen
26
8 dagen
Beste prijs
8 dagen
28
8 dagen
29
8 dagen
30
8 dagen
31
8 dagen
zo ma di wo do vr za
01
02
8 dagen
03
8 dagen
04
8 dagen
05
8 dagen
06
8 dagen
07
8 dagen
08
8 dagen
09
8 dagen
10
8 dagen
11
8 dagen
12
8 dagen
13
8 dagen
14
8 dagen
15
8 dagen
16
8 dagen
17
8 dagen
18
8 dagen
19
8 dagen
20
8 dagen
21
8 dagen
22
8 dagen
23
8 dagen
Beste prijs
8 dagen
25
8 dagen
26
8 dagen
27
8 dagen
28
8 dagen
29
8 dagen
30
8 dagen
01
02
03
04
05
zo ma di wo do vr za
29
30
01
02
03
04
8 dagen
05
06
8 dagen
07
8 dagen
08
8 dagen
09
10
11
8 dagen
12
8 dagen
13
8 dagen
14
8 dagen
Beste prijs
8 dagen
16
17
18
8 dagen
19
8 dagen
20
8 dagen
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
01
02

ALBUM Asterias Village (incl auto)

OVERZICHT

Asterias Village is aangenaam gelegen op een heuvel in de buurt van Chersonissos, tussen de charmante traditionele dorpjes Koutouloufari en Piskopiano en biedt een prachtig, panoramisch uitzicht op de Kretenzer Zee. Hoewel weg van de drukte, ligt Asterias Village op slechts enkele minuten van Chersonissos en alle populaire attracties in de omgeving.

Asterias Village Resort is een persoonlijke en aantrekkelijke accommodatie met slim ontworpen, zelfstandige kamers. Er zijn drie verschillende stijlen die voldoen aan persoonlijke voorkeuren door het aanbieden van keuzes in grootte en sfeer, geschikt voor koppels en gezinnen.

Het is een vriendelijke plek om te verblijven met professionele service van hoge kwaliteit. Een van de beste kwaliteiten punten van Asterias Village is het gastvrije personeel, dat warme gastvrijheid biedt in de uitstekende service die wordt geboden. In ieder geval is het team volledig toegewijd om je verblijf zo comfortabel en aangenaam mogelijk te maken. In Asterias Village word je 24 uur per dag bediend door mensen die zich bekommeren om de reputatie van het Asterias Village.

In Asterias Village is het dienen van de gasten niet alleen een baan. Het is de echte Kretenzische gastvrijheid die de passie geeft om je te ontvangen. Hier zijn onze gasten bezoekers, geen toeristen. In Asterias Village is het motto: "Je thuis op Kreta!"

Geniet in Asterias Village van lokale gastvrijheid, weg van de meer typische toeristische gebieden. Accommodatie in Asterias Village wordt aangeboden tegen betaalbare prijzen in combinatie met comfort en hoge normen.

Gasttevredenheid is het belangrijkste doel van Asterias Village.   Eenmaal bij Asterias Village geweest, wil je zeker terugkomen! Dit is inderdaad het geval voor veel terugkerende bezoekers waar het Asterias Village trots op kan zijn. Als een van de best beoordeelde resorts van het gebied, beveelt 94% van de gasten hen ten zeerste aan.

Kamers

  •      Studio met zeezicht
  •      Appartement met 1 slaapkamer en uitzicht op zee
  •      Maisonnette met uitzicht op zee

Faciliteiten

  •      24-uurs receptie / Receptie
  •      Auto- en motorverhuur
  •      Excursie- en reistips
  •      Fax- en kopieerdiensten
  •      Gratis parkeerplaats
  •      Golfervaring
  •      Internet Corner
  •      jaccuzi
  •      Animatie voor kinderen
  •      Wasserij en strijkservice
  •      Open Air Bar
  •      Buitenspeeltuin voor kinderen
  •      Restaurant met traditionele Griekse keuken
  •      Pendelbus
  •      Postzegels en dienst voor het plaatsen van karren / brieven
  •      Zwembad (meer dan 300 m² groot)
  •      Zwembad voor kinderen
  •      Wi-Fi internettoegang

Check-in Beleid

Check-in tijd: 14:00 uur
Check-out tijd: 12:00

Open

Het hotel is open van 15 apr. tot 31 okt

PLUSPUNTEN

  • Aangenaam gelegen op een heuvel
  • Tussen de charmante traditionele dorpjes Koutouloufari en Piskopiano
  • Een prachtig, panoramisch uitzicht op de Kretenzer Zee.
  • Professionele service van hoge kwaliteit.
  • Kretenzische gastvrijheid.

KAART - Asterias Village (incl auto)

Waar ligt Asterias Village (incl auto)?

Planning

van-tot

Volwassenen

Kind onder 12

Verzorging

Kamers

Koffers [15kg]

 Heenreis

121 130 70

 Terugreis

132 116 70

 Hotel

207.86 226.72 244.17

 Vervoer

taxi: 999
auto: 157.5
transfer1: 999
transfer2: 0
boot: 0

Offerteaanvraag

Wegens grote drukte kunnen wij uw offerte helaas niet direct in behandeling nemen. Indien u ons een email met uw verzoek stuurt zullen wij die beantwoorden en aangeven wanneer u antwoord van ons kunt verwachten.

U kunt mailen naar reizen@grieksegids.nl

Griekse Gids Reizen,
Jorgos Nikolidakis