Asterias Village (incl auto)

+ +

Kreta | Heraklion Kreta | Koutouloufari
Asterias Village (incl auto)

Asterias Village (incl auto) - Heraklion Kreta - Koutouloufari

Asterias Village Resort is amfitheatrisch gebouwd op de heuvel boven Hersonissos en wekt de indruk van een klein dorp, met een grenzeloos uitzicht op zee dat een natuurlijke uitbreiding van het hotel is. Met hoogwaardige gastvrijheid, heerlijk eten en uitgebreide faciliteiten is het Asterias Village Resort met recht een van de populairste hotels in de regio, waar bezoekers jaar na jaar terugkeren voor hun vakantie. Bij dit hotel kun je op basis van logies, logies/ontbijt of half-pension verblijven

Deze reis wordt volledig verzorgd door Griekse Gids Reizen en is inclusief vliegtickets, taxi-transfers en verblijf. Griekse Gids Reizen is aangesloten bij de ANVR, SGR en het Calamiteitenfonds. Wij zijn voor onze klanten die in Griekenland zijn 24 uur per dag bereikbaar (Tel 0031-343-218014) en laten niets over aan het toeval. Zo kun je zorgeloos op vakantie.

ALBUM Asterias Village (incl auto)


Asterias Village is aangenaam gelegen op een heuvel in de buurt van Chersonissos, tussen de charmante traditionele dorpjes Koutouloufari en Piskopiano en biedt een prachtig, panoramisch uitzicht op de Kretenzer Zee. Hoewel weg van de drukte, ligt Asterias Village op slechts enkele minuten van Chersonissos en alle populaire attracties in de omgeving.

 

Het is een vriendelijke plek om te verblijven met professionele service van hoge kwaliteit. Een van de beste eigenschappen van Asterias Village is het gastvrije personeel. Het team is volledig toegewijd om je verblijf zo comfortabel en aangenaam mogelijk te maken. In Asterias Village word je 24 uur per dag bediend door mensen die zich bekommeren om de reputatie van het Asterias Village.

In Asterias Village is het dienen van de gasten niet alleen een baan. Het is de echte Kretenzische gastvrijheid die de passie geeft om je te ontvangen. Hier zijn onze gasten bezoekers, geen toeristen. In Asterias Village is het motto: "Voel je thuis op Kreta!"

Geniet in Asterias Village van lokale gastvrijheid, weg van de meer typische toeristische gebieden. 

Kamers

  •      Studio met zeezicht
  •      Appartement met 1 slaapkamer en uitzicht op zee
  •      Maisonnette met uitzicht op zee

Faciliteiten

  •      24-uurs receptie 
  •      Auto- en motorverhuur
  •      Excursie- en reistips
  •      Fax- en kopieerdiensten
  •      Gratis parkeerplaats
  •      Golfervaring
  •      Internet corner
  •      Jaccuzi
  •      Animatie voor kinderen
  •      Wasserij en strijkservice
  •      Open Air Bar
  •      Buitenspeeltuin voor kinderen
  •      Restaurant met traditionele Griekse keuken
  •      Pendelbus
  •      Postzegels en dienst voor het plaatsen van karren / brieven
  •      Groot  zwembad 
  •      Zwembad voor kinderen
  •      WiFi internettoegang

Check-in Beleid

Check-in tijd: 14:00 uur
Check-out tijd: 12:00 uur

Open

Het hotel is open van 15 apr. tot 31 okt



  • Aangenaam gelegen op een heuvel
  • Tussen de charmante traditionele dorpjes Koutouloufari en Piskopiano
  • Een prachtig, panoramisch uitzicht op de Kretenzer Zee.
  • Professionele service van hoge kwaliteit.
  • Kretenzische gastvrijheid.

Kaart Asterias Village (incl auto)
Kaart / Plattegrond Asterias Village (incl auto)

Prijs voor compleet pakket. Scroll naar beneden om data zelf aan te passen.

zo ma di wo do vr za
26
27
28
29
30
31
01
02
03
04
05
06
07
08
8 dagen
09
8 dagen
10
8 dagen
11
8 dagen
12
8 dagen
13
8 dagen
14
8 dagen
Beste prijs
8 dagen
16
8 dagen
17
8 dagen
18
8 dagen
19
8 dagen
20
8 dagen
21
8 dagen
22
8 dagen
23
8 dagen
24
8 dagen
25
8 dagen
26
8 dagen
27
8 dagen
28
8 dagen
29
8 dagen
30
8 dagen
01
02
03
04
05
06
zo ma di wo do vr za
30
01
8 dagen
02
8 dagen
03
8 dagen
04
8 dagen
05
8 dagen
06
8 dagen
07
8 dagen
08
8 dagen
09
8 dagen
Beste prijs
8 dagen
11
8 dagen
12
8 dagen
13
8 dagen
14
8 dagen
15
8 dagen
16
8 dagen
17
8 dagen
18
8 dagen
19
8 dagen
20
8 dagen
21
8 dagen
22
8 dagen
23
8 dagen
24
8 dagen
25
8 dagen
26
8 dagen
27
8 dagen
28
8 dagen
29
8 dagen
30
8 dagen
31
8 dagen
01
02
03
zo ma di wo do vr za
28
29
30
31
01
8 dagen
02
8 dagen
03
8 dagen
04
8 dagen
05
8 dagen
06
8 dagen
07
8 dagen
08
8 dagen
09
8 dagen
10
8 dagen
11
8 dagen
12
8 dagen
13
8 dagen
14
8 dagen
15
8 dagen
16
8 dagen
17
8 dagen
18
8 dagen
19
8 dagen
20
8 dagen
21
8 dagen
22
8 dagen
23
8 dagen
24
8 dagen
25
10 dagen
26
8 dagen
27
8 dagen
28
8 dagen
Beste prijs
8 dagen
30
8 dagen
31
8 dagen
zo ma di wo do vr za
01
8 dagen
02
8 dagen
03
8 dagen
04
8 dagen
05
8 dagen
06
8 dagen
07
8 dagen
08
8 dagen
09
8 dagen
10
8 dagen
11
8 dagen
12
8 dagen
13
8 dagen
14
8 dagen
15
8 dagen
16
8 dagen
17
8 dagen
18
19
8 dagen
20
8 dagen
21
8 dagen
22
8 dagen
23
8 dagen
24
8 dagen
25
8 dagen
26
10 dagen
27
8 dagen
28
8 dagen
29
8 dagen
30
8 dagen
01
02
03
04
05
zo ma di wo do vr za
29
30
01
8 dagen
02
8 dagen
03
8 dagen
04
8 dagen
05
8 dagen
06
8 dagen
07
8 dagen
08
8 dagen
09
8 dagen
10
8 dagen
11
8 dagen
12
8 dagen
13
8 dagen
14
8 dagen
15
8 dagen
16
8 dagen
17
8 dagen
18
8 dagen
19
8 dagen
20
8 dagen
21
8 dagen
22
8 dagen
23
8 dagen
24
9 dagen
25
8 dagen
26
8 dagen
27
8 dagen
28
29
30
8 dagen
31
01
02
zo ma di wo do vr za
27
28
29
30
31
Beste prijs
9 dagen
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
zo ma di wo do vr za
31
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
01
02
03

Planning

van-tot

Kamers

Koffers [20kg]

Volwassenen

Kind onder 12

Baby onder 2

Verzorging

departure Heenreis

outboundPrice: 74 outboundPrice: 74 outboundPrice: 74

arrival Terugreis

inboundPrice: 131

hotel Hotel

Zo te zien is uw selectie niet mogelijk, doordat er geen kamers beschikbaar zijn in de gekozen periode. Bel ons op (+31) 0343-594447 of mail naar boekingen@grieksegidsreizen.nl. We helpen u graag verder.

taxi Vervoer

taxi: 999
auto: 220
transfer1: 999
transfer2: 0
boot: 0