Tel: 0343-594447
  • E-mail: reizen@grieksegids.nl

Asterias Village (incl auto)

+ +

Kreta | Heraklion Kreta | Chersonissos
Asterias Village (incl auto)

Asterias Village (incl auto) - Heraklion Kreta - Chersonissos

Asterias Village is aangenaam gelegen op een heuvel in de buurt van Chersonissos, tussen de charmante traditionele dorpjes Koutouloufari en Piskopiano en biedt een prachtig panoramisch uitzicht op de Kretenzer Zee.


Asterias Village kun je ook boeken als Eilandhop vakantie:

Prijs voor compleet pakket inclusief vlucht

 

zo ma di wo do vr za
29
30
31
01
8 dagen
02
Beste prijs
8 dagen
04
8 dagen
05
8 dagen
06
8 dagen
07
08
8 dagen
09
10
8 dagen
11
8 dagen
12
8 dagen
13
8 dagen
14
15
8 dagen
16
8 dagen
17
8 dagen
18
8 dagen
19
8 dagen
20
8 dagen
21
8 dagen
22
8 dagen
23
8 dagen
24
8 dagen
25
8 dagen
26
8 dagen
27
8 dagen
28
8 dagen
29
8 dagen
30
8 dagen
01
02
zo ma di wo do vr za
26
27
28
29
30
01
8 dagen
02
8 dagen
03
8 dagen
04
8 dagen
05
8 dagen
06
8 dagen
07
8 dagen
08
8 dagen
09
8 dagen
10
8 dagen
11
8 dagen
Beste prijs
8 dagen
13
8 dagen
14
8 dagen
15
8 dagen
16
8 dagen
17
8 dagen
18
8 dagen
19
8 dagen
20
8 dagen
21
8 dagen
22
8 dagen
23
8 dagen
24
8 dagen
25
8 dagen
26
8 dagen
27
8 dagen
28
8 dagen
29
8 dagen
30
8 dagen
31
8 dagen
01
02
03
04
05
06
zo ma di wo do vr za
31
01
8 dagen
02
8 dagen
03
8 dagen
04
8 dagen
05
8 dagen
06
8 dagen
07
8 dagen
Beste prijs
8 dagen
09
8 dagen
10
8 dagen
11
8 dagen
12
8 dagen
13
8 dagen
14
8 dagen
15
8 dagen
16
8 dagen
17
8 dagen
18
8 dagen
19
8 dagen
20
8 dagen
21
8 dagen
22
8 dagen
23
8 dagen
24
8 dagen
25
8 dagen
26
8 dagen
27
8 dagen
28
8 dagen
29
8 dagen
30
8 dagen
01
02
03
04
zo ma di wo do vr za
28
29
30
01
8 dagen
02
8 dagen
03
8 dagen
04
8 dagen
05
8 dagen
06
8 dagen
07
8 dagen
08
8 dagen
09
8 dagen
10
8 dagen
11
8 dagen
12
8 dagen
13
8 dagen
14
8 dagen
15
8 dagen
16
8 dagen
17
8 dagen
18
8 dagen
19
8 dagen
20
8 dagen
21
8 dagen
22
8 dagen
23
8 dagen
24
8 dagen
25
8 dagen
26
8 dagen
27
8 dagen
28
8 dagen
29
8 dagen
30
8 dagen
31
8 dagen
01
zo ma di wo do vr za
26
27
28
29
30
31
01
8 dagen
02
8 dagen
03
8 dagen
04
8 dagen
05
8 dagen
06
8 dagen
07
8 dagen
08
8 dagen
09
8 dagen
10
8 dagen
11
8 dagen
12
8 dagen
13
8 dagen
14
8 dagen
15
8 dagen
16
8 dagen
17
8 dagen
18
8 dagen
19
8 dagen
20
8 dagen
21
8 dagen
22
8 dagen
23
8 dagen
24
8 dagen
Beste prijs
8 dagen
26
8 dagen
27
28
8 dagen
29
8 dagen
30
8 dagen
31
8 dagen
01
02
03
04
05
zo ma di wo do vr za
30
31
01
8 dagen
02
8 dagen
03
8 dagen
04
8 dagen
05
8 dagen
06
8 dagen
07
8 dagen
08
8 dagen
09
8 dagen
10
8 dagen
11
8 dagen
12
8 dagen
13
8 dagen
14
8 dagen
15
8 dagen
16
8 dagen
17
8 dagen
18
8 dagen
19
8 dagen
20
8 dagen
21
8 dagen
22
8 dagen
23
8 dagen
24
8 dagen
25
8 dagen
26
8 dagen
27
8 dagen
28
8 dagen
29
30
01
02
03
zo ma di wo do vr za
27
28
29
30
01
02
8 dagen
03
8 dagen
04
8 dagen
05
8 dagen
06
07
8 dagen
08
09
8 dagen
10
8 dagen
11
8 dagen
12
8 dagen
13
14
8 dagen
15
16
8 dagen
17
8 dagen
18
19
20
21
22
23
Beste prijs
8 dagen
25
26
27
28
29
30
31

ALBUM Asterias Village (incl auto)

OVERZICHT

Asterias Village is aangenaam gelegen op een heuvel in de buurt van Chersonissos, tussen de charmante traditionele dorpjes Koutouloufari en Piskopiano en biedt een prachtig, panoramisch uitzicht op de Kretenzer Zee. Hoewel weg van de drukte, ligt Asterias Village op slechts enkele minuten van Chersonissos en alle populaire attracties in de omgeving.

Asterias Village Resort is een persoonlijke en aantrekkelijke accommodatie met slim ontworpen, zelfstandige kamers. Er zijn drie verschillende stijlen die voldoen aan persoonlijke voorkeuren door het aanbieden van keuzes in grootte en sfeer, geschikt voor koppels en gezinnen.

Het is een vriendelijke plek om te verblijven met professionele service van hoge kwaliteit. Een van de beste kwaliteiten punten van Asterias Village is het gastvrije personeel, dat warme gastvrijheid biedt in de uitstekende service die wordt geboden. In ieder geval is het team volledig toegewijd om je verblijf zo comfortabel en aangenaam mogelijk te maken. In Asterias Village word je 24 uur per dag bediend door mensen die zich bekommeren om de reputatie van het Asterias Village.

In Asterias Village is het dienen van de gasten niet alleen een baan. Het is de echte Kretenzische gastvrijheid die de passie geeft om je te ontvangen. Hier zijn onze gasten bezoekers, geen toeristen. In Asterias Village is het motto: "Je thuis op Kreta!"

Geniet in Asterias Village van lokale gastvrijheid, weg van de meer typische toeristische gebieden. Accommodatie in Asterias Village wordt aangeboden tegen betaalbare prijzen in combinatie met comfort en hoge normen.

Gasttevredenheid is het belangrijkste doel van Asterias Village.   Eenmaal bij Asterias Village geweest, wil je zeker terugkomen! Dit is inderdaad het geval voor veel terugkerende bezoekers waar het Asterias Village trots op kan zijn. Als een van de best beoordeelde resorts van het gebied, beveelt 94% van de gasten hen ten zeerste aan.

Kamers

  •      Studio met zeezicht
  •      Appartement met 1 slaapkamer en uitzicht op zee
  •      Maisonnette met uitzicht op zee

Faciliteiten

  •      24-uurs receptie / Receptie
  •      Auto- en motorverhuur
  •      Excursie- en reistips
  •      Fax- en kopieerdiensten
  •      Gratis parkeerplaats
  •      Golfervaring
  •      Internet Corner
  •      jaccuzi
  •      Animatie voor kinderen
  •      Wasserij en strijkservice
  •      Open Air Bar
  •      Buitenspeeltuin voor kinderen
  •      Restaurant met traditionele Griekse keuken
  •      Pendelbus
  •      Postzegels en dienst voor het plaatsen van karren / brieven
  •      Zwembad (meer dan 300 m² groot)
  •      Zwembad voor kinderen
  •      Wi-Fi internettoegang

Check-in Beleid

Check-in tijd: 14:00 uur
Check-out tijd: 12:00

Open

Het hotel is open van 15 apr. tot 31 okt

PLUSPUNTEN

  • Aangenaam gelegen op een heuvel
  • Tussen de charmante traditionele dorpjes Koutouloufari en Piskopiano
  • Een prachtig, panoramisch uitzicht op de Kretenzer Zee.
  • Professionele service van hoge kwaliteit.
  • Kretenzische gastvrijheid.

KAART - Asterias Village (incl auto)

Waar ligt Asterias Village (incl auto)?

Planning

van-tot

Kamers

Koffers [15kg]

Verzorging

Volwassenen

Kind onder 12

Baby onder 2

 Heenreis

70 124

 Terugreis

70 70

 Hotel

201.95 224.42 237.86

 Vervoer

taxi: 999
auto: 157.5
transfer1: 999
transfer2: 0
boot: 0

Offerteaanvraag

Zijn de door jou ingevulde gegevens juist? Probeer zo uitgebreid mogelijk je wensen te omschrijven. Klik dan op OFFERTE AANVRAGEN en wij zullen je zo spoedig mogelijk per e-mail een offerte toesturen. Houd er rekening mee dat we heel veel aanvragen binnenkrijgen en dat het 5 tot 7 dagen duurt voordat je de offerte van ons ontvangt.