Kies welke cookies je wilt toestaan. Noodzakelijke cookies zijn altijd actief.
+ +
Acrogiali Beachfront hotel ligt direct aan het strand van Platis Gialos, de locatie van het hotel kan niet beter, de ingang van het hotel ligt letterlijk aan het strand.
De stad Mykonos ligt op 3,8 km afstand, een busrit van 10 minuten, de bushalte naar Mykonos-stad ligt op slechts 100 meter afstand.
Het werd gebouwd in 1993 en onderging een grote renovatie in 2015-2018
Deze vakantie wordt volledig verzorgd door Griekse Gids Reizen en is inclusief vliegtickets, verblijf, boottickets en taxi-transfers. Griekse Gids Reizen is aangesloten bij ANVR, SGR en het Calamiteitenfonds. Wij zijn voor onze klanten die in Griekenland zijn 24 uur per dag bereikbaar (Tel 0031-343-218014) en laten niets over aan het toeval. Zo kun je zorgeloos op vakantie.
Het ontbijtbuffet wordt geserveerd op het ontbijtterras van Acrogiali Hotel aan het strand. Er is ook een snackbar beschikbaar.
Gasten hebben toegang tot het zwembad van het zusterhotel 'The George' op loopafstand, terwijl er gratis ligbedden worden verstrekt op het strand.
Er zijn verschillende restaurants om uit te kiezen op het strand van Platis Gialos, terwijl er ook 3 mini-markten beschikbaar zijn.
Gehuurde boten vertrekken dagelijks vanaf het strand van Platis Gialos om de stranden van Paraga, Paradise, Super Paradise, Agrari en Elia te bereiken.
Heenreis
Terugreis
Hotel
Vervoer