Tel: 0343-594447
  • E-mail: reizen@grieksegids.nl

Asteri Patmos

+ + +

Dodecanese | Patmos | Skala
Asteri Patmos

Asteri Patmos - Patmos - Skala

Asteri is een eenvoudig, maar goed familiehotel vlakbij Skala op Patmos. Het is een van de weinige voor gehandicapten toegankelijke hotels op Pátmos en kan soms worden volgeboekt door groepen met speciale interesses (yoga- of schildercursussen)

Asteri Hotel op Patmos kun je ook boeken als Eilandhop vakantie:

Prijs voor compleet pakket inclusief vlucht

zo ma di wo do vr za
26
27
28
29
30
01
02
03
04
05
8 dagen
06
07
8 dagen
08
8 dagen
09
8 dagen
10
8 dagen
11
8 dagen
12
8 dagen
13
14
8 dagen
15
8 dagen
16
8 dagen
17
8 dagen
18
8 dagen
19
8 dagen
20
21
8 dagen
22
8 dagen
23
8 dagen
24
8 dagen
25
8 dagen
26
8 dagen
27
28
8 dagen
29
8 dagen
30
8 dagen
31
8 dagen
01
02
03
04
05
06
zo ma di wo do vr za
31
01
8 dagen
02
8 dagen
03
04
8 dagen
05
8 dagen
06
8 dagen
07
8 dagen
08
8 dagen
09
8 dagen
10
11
8 dagen
12
8 dagen
13
8 dagen
14
8 dagen
15
8 dagen
16
8 dagen
17
18
8 dagen
19
8 dagen
20
8 dagen
21
8 dagen
22
8 dagen
23
8 dagen
24
25
8 dagen
26
11 dagen
27
8 dagen
28
8 dagen
Beste prijs
8 dagen
30
8 dagen
01
02
03
04
zo ma di wo do vr za
28
29
30
01
02
8 dagen
03
04
8 dagen
05
8 dagen
06
8 dagen
07
8 dagen
08
8 dagen
09
8 dagen
10
8 dagen
11
8 dagen
12
8 dagen
13
8 dagen
14
8 dagen
15
8 dagen
16
8 dagen
17
8 dagen
18
8 dagen
19
8 dagen
20
8 dagen
21
8 dagen
22
8 dagen
23
8 dagen
24
8 dagen
25
8 dagen
26
8 dagen
27
8 dagen
28
8 dagen
29
8 dagen
30
8 dagen
31
8 dagen
01
zo ma di wo do vr za
26
27
28
29
30
31
01
8 dagen
02
8 dagen
03
8 dagen
04
8 dagen
05
8 dagen
06
8 dagen
07
8 dagen
08
8 dagen
09
8 dagen
10
8 dagen
11
8 dagen
12
8 dagen
13
8 dagen
14
8 dagen
15
8 dagen
16
8 dagen
17
8 dagen
18
8 dagen
19
8 dagen
20
8 dagen
21
8 dagen
22
8 dagen
23
8 dagen
24
8 dagen
25
8 dagen
26
9 dagen
27
9 dagen
28
9 dagen
29
8 dagen
30
8 dagen
31
8 dagen
01
02
03
04
05
zo ma di wo do vr za
30
31
01
8 dagen
02
03
8 dagen
04
8 dagen
05
8 dagen
06
8 dagen
07
8 dagen
08
8 dagen
09
10
8 dagen
11
8 dagen
12
8 dagen
13
8 dagen
14
8 dagen
15
8 dagen
16
17
8 dagen
18
8 dagen
19
8 dagen
20
8 dagen
21
8 dagen
22
8 dagen
23
24
8 dagen
25
8 dagen
26
8 dagen
27
8 dagen
28
8 dagen
29
10 dagen
30
01
02
03
zo ma di wo do vr za
27
28
29
30
01
11 dagen
02
8 dagen
03
9 dagen
04
8 dagen
05
8 dagen
06
07
08
8 dagen
09
8 dagen
10
11
8 dagen
12
8 dagen
13
14
15
8 dagen
16
8 dagen
17
18
8 dagen
Beste prijs
8 dagen
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

ALBUM Asteri Patmos

OVERZICHT

Hotel Asteri ligt in Skala, bij de buitenwijk Netia. Het ligt op de hellingen van een heuvel op het smalste punt van het eiland boven de baai van Merika en de baai van Skala, 800 meter van de haven van Skala. Asteri Hotel wordt uitstekend beheerd door de gebroeders Paschalidis, Stefanos en Giannis. De familie is bijzonder trots op zijn kleine fontein die omhoog spuit in het midden van een vulkanisch rotsblok, het centrale bassin volledig natuurlijk, precies zoals ze het op de berghelling vonden.

Kamers

Het hotel heeft 26 kamers, allen met airconditioning. De standaard tweepersoonskamers hebben kleinere koelkasten en balkons dan superieure tweepersoonskamers, hoewel alle kamers aan de achterkant van het gebouw ten minste hetzelfde prachtige uitzicht op zee hebben in westelijke richting naar het eiland Ikaría. Het is aan te raden om iets extra te betalen voor de superior kamers want die hebben modernere badkamers (inclusief marmeren wastafels), grotere balkons en haardrogers. Ook is er WIFI-beschikbaar.

Ontbijt

Ontbijt is uitgebreid continentaal met vleeswaren en kaas. De seizoensproducten van de familie (eieren, vijgen, tomaten) zijn prominent aanwezig. Ze maken ook hun eigen wijn (flessen beschikbaar voor gasten).

Geschikt voor mindervalieden

Het hotel beschikt over twee kamers op de begane grond, toegankelijk via de lobby. Deze hebben brede deuren plus een aangepast toilet en handgrepen in de badkamer.

BIJZONDERHEDEN

Deze reis wordt helemaal door Griekse Gids Reizen verzorgd. Bij deze reis zijn de vlucht, alle transfers met privé taxi en de boottickets inbegrepen. Afhankelijk van de vluchttijden van en naar Kos, is het mogelijk dat u na aankomst een nacht op Kos zult overnachten, dat kan ook gelden voor de terugreis. M.a.w. stel dat u ’s avonds op Kos aankomt, dan neemt u de volgende dag de boot naar Patmos. Dit kan ook voor de terugreis gelden. Stel dat u ’s ochtends of 's middags terugvliegt, dan zorgen wij ervoor dat u een dag eerder met de boot van Patmos naar Kos vaart. Op Kos verblijft u in een nette 3* accommodatie.

PLUSPUNTEN

Afgelegen oase op een heuvel
Omgeven door roze bougainvillea pergola, allerlei bloemen en palmbomen
Een tuin die tijdens de eerste warme dagen van mei in kleur explodeert.
Heeft een grasveld en een kleine kapel
Voldoende parkeergelegenheid voor auto's of scooters

Planning

van-tot

Kamers

Koffers [15kg]

Verzorging

Volwassenen

Kind onder 12

Baby onder 2

 Heenreis

72

 Terugreis

73

 Hotel

385

 Vervoer

taxi: 180
auto: 70
transfer1: 100
transfer2: 10
boot: 35

Offerteaanvraag

Wegens grote drukte kunnen wij uw offerte helaas niet direct in behandeling nemen. Indien u ons een email met uw verzoek stuurt zullen wij die beantwoorden en aangeven wanneer u antwoord van ons kunt verwachten.

U kunt mailen naar reizen@grieksegids.nl

Griekse Gids Reizen,
Jorgos Nikolidakis